IŠPARDAVIMAS - knygelės tik po 1 EUR. Užsisakius 10 knygelių ir daugiau, visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą) atsiunčiame į namus nemokamai!

UŽSAKYMAI priimami el. p. ruta@geradariai.lt arba tel. +370 687 45880.

Nuotaikinga spalvinimo knygelė su lipdukais „Karališki augintiniai“. Trumpi aprašymai supažindins su skirtingais rūmų gyventojais – katinu, šuneliu, poniu, elniu, papūga, triušiais ir net išdykėle beždžionėle.

Knygelėje „Virš ir po vandeniu“ sužinokite kas vyksta virš vandens ir, koks gyvenimas verda giliai po vandeniu! Spalvinant ir klijuojant lipdukus vaikas lavins ranką, tobulins rankos-akių koordinaciją, ugdys dėmesio sukaupimą, mokysis kantrybės bei atidumo ir susipažins su paslaptinguoju vandenų pasauliu!

Saldumynų princesė kviečia į svečius! Užsukite į svečius ir pažiūrėkite kaip ji gyvena ir ką veikia. Nuspalvinkite paveiksėlius ir juos dekoruokite lipdukais.

Ar teko kada kelyje sutikti neįprastų mašinų? Knygelėje „Ratų fiesta“ pamatysi ir galėsi nuspalvinti bei išpuošti lipdukais 6 išskirtinius automobilius – karinį ir safari džipą, lenktynių automobilį, ledų autobusiuką, roko muzikanto mašiną, cirko furgoną ir net betmenobilį. Kelių gražuolės laukia tavęs – apžiūrėk, nuspalvink ir papuošk jas lipdukais!

Esi pametęs galvą dėl motociklų? Spalvinimo knygelėje „Plieno žirgai“ tavęs laukia net 6 vienas už kitą šaunesni modeliai – nuo mopedo iki galingo sportinio motociklo. Versk puslapius, spalvink motociklus, gražink juos lipdukais ir įsivaizduok save vienu iš jų skriejantį greičiau už patį vėją.

Knygelių „Miško cirkas” ir „Kiemo cirkas“ personažai – trejų metų vaikams gerai atpažįstami ūkio gyvūnai (kačiukas, triušis, šuniukas, karvė, gaidelis, arkliukas, paršiukas) bei miško žvėrys (lapė, vilkas, kiškis, briedis, ežiukas, voveraitė, meškutis) atliekantys įvairius cirko triukus. Užduotėlės – lipdukų klijavimas, taškelių sujungimas, objektų palyginimas.


„OŽKA MELAGĖ. GOAT THE LIAR“ - žaismingai iliustruota lietuvių pasaka apie melagę, nei ėdusią, nei gėrusią ožkelę, kuri pabėgo nuo senelių ir pasislėpė lapės oloje. Nors jos ir bijojo visi miško žvėrys, tačiau kai kam pavyko ją iš lapės namų išvaryti. Pasakų knygelė dviem – lietuvių ir anglų – kalbomis. Tinka besimokantiems kalbos (tiek anglų, tiek lietuvių) kaip papildomo skaitymo priemonė.

„OŽKOS MELAGĖS UŽDUOTĖLĖSPerskaitę pasaką apie ožką melagę, vaikai galės pasitikrinti ir įtvirtinti žinias atlikdami knygelės užduotis. Pateiktos įvairios užduotys, linksmi piešinukai ir 48 lipdukai padės prisiminti žinomus ir išmokti naujus angliškus žodžius! Knygelės pabaigoje pateikiami užduočių atsakymai.

 


Naujienos adresas: